Závěrečný střediskový oheň

Blíží se konec školního roku a tím tedy i tradiční oheň na Zlatkově. V minulých letech jsme byli nuceni akci zrušit, o to více se těšíme na tu letošní.

Informace nejen pro ty, kteří se ohně neměli možnost ještě zúčastnit. Vítáni jsou všichni členové střediska Ibis (světlušky, vlčata, skauti, skautky,…), jejich rodiče i sourozenci. Akce se uskuteční 13.6.2022 od 17:30 na Zlatkově (50.2332036N, 14.4223081E).

Těšit se můžete na pár slov od vedoucích každého oddílu (jistě ne dlouhých), zpívání u ohně (kytary, bubny a jiné nástroje vítány) a opékání buřtů. Špekáčky a cokoliv dalšího na co budete mít chuť si prosíme přineste vlastní. Nějaké vidlice na opékání budou k dispozici, ale máte-li někdo doma, budeme rádi, když je donesete, případně ořezaný klacek to jistí. 🙂

Těšíme se na společně strávené chvíle

Vedoucí střediska Ibis