Aktuality Amazonky Poníci Skauti Štíři

Tábor 2021 souhrnné informace

Veškeré dokumenty

…k táboru najdete v této google složce

Testování na Covid

Prosíme všechny o následující:

– dítě nechte otestovat PCR testem co nejblíže k odjezdu na tábor (nejvýše 7 dní předem). Každý má nárok na 2 PCR testy měsíčně zdarma

– pokud PCR test neseženete, platí stejné požadavky jako platily na schůzky, tj. antigenní test ve veřejném testovacím místě (nejvýše 72 hodin starý), antigenní samotest při nástupu, potvrzení nebo čestné prohlášení o antigenním testu ze školy (72 hodin – u mladších členů to tedy nejde), 22 dní po prvním očkování, nejvýše 180 dnů od prodělané nákazy

dokument s negativním výsledkem testu/potvrzením o prodělané nemoci/očkování+22 dnů nám okopírujte a dejte nám ho společně s ostatními dokumenty při odjezdu na tábor

– ke každému dítěti (i tomu s PCR testem) dejte zdravotníkovi při odjezdu jeden podepsaný antigenní samotest – velmi pravděpodobně budeme muset všechny přetestovat po 7 dnech (netýká se očkovaných+22 dní/těch, co prodělali nemoc)

– stejné požadavky platí i pro vedoucí a pomocníky na táboře.

Omlouvám se za komplikace, vždycky, když si myslím, že ten chaos už nemůže být horší, přijde další nesmysl.

Táborový kostým:

Obdélník bílé bavlněné látky (nejlépe ze starého bavlněného nestahovacího prostěradla) s otvorem na hlavu uprostřed (otvor stříhejte rovně, nebo do tvaru T) – tzv. varkoč. Když si dítě varkoč nasadí, měl by mu sahat přesně po kolena. K tomu ještě přibalte opasek, ideálně kožený, pokud neseženete, alespoň tlustý provaz.